Menü
Sepet
Üye Girişi
Email :
Şifreniz :
    Yeni Üyelik
    Şifremi Unuttum
Sayfalar
Döviz Kurları
USD : 8,355
EURO : 10,029
Marka Ara
Hızlı Marka Arama
Haber Listesi
Email :
Adınız :
Nakliye-İade ve Kullanım Koşulları
365alisveris.com kimdir?
365alisveris.com , Anka Medikal Tıbbi Malzeme Kozmetik Elektronik Dayanıklı Tüketim Malları Bilgisayar Kırtasiye Hediyelik Eşya ve Bijuteri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. alışveriş web sitesidir.

Size nasıl ulaşabilirim?
Aşağıdaki telefon ve fax numaralarından bize ulaşabilirsiniz;
 0 312 433 7095 ve fax no 0 312 433 70 95

Fiyatlara KDV dahil midir?

KDV ürün fiyatlarına dahil edilmiştir.

Ürün ödemesini nasıl yapabilirim?
Ödemelerinizi kredi kartı ile taksitli olarak yapabilmektesiniz. Kredi kartıyla ödeme yapmak istemiyorsanız, HAVELE/EFT ve kapıda ödeme (nakit) seçeneğimiz de mevcuttur.


Kargo ücreti ne kadar tutmakta?
Kargo ücreti, ürünün desi-kg hacmine-ağırlığına göre belirlenmektedir.

Ürünüm eksik çıkarsa ne yapmalıyım?
Kargo görevlisinden ürünü teslim aldıktan sonra lütfen bizimle temasa geçiniz.

Yanlış ürün gelirse ne yapmalıyım?
Yanlış ürün gönderildiğinde lütfen bizimle temasa geçiniz.

Bana gönderilen ürün hasarlı ise ne yapmalıyım?
Öncelikle bizimle bağlantıya geçmelisiniz. Sonrasında hasarlı ürünü, kargoya karşıya ödemeli seçeneğiyle bize yollamalısınız. Hasarlı ürün değiştirilecek ve müşteriye ücretsiz olarak tekrar yollanacaktır.

İade talep ediyorum. Ne yapmalıyım?
Müşterilerimizin herhangi bir sebep belirtmeksizin 7 gün içinde iade yapma hakları vardır. Fakat böyle bir durumda ürünler eksiksiz, hasarsız ve kullanılabilir durumda olmalıdır. Bu tip iadelerde gönderim için kargo ücreti alıcıya aittir.

İade durumunda iade tutarı ne zaman hesabıma yatacak?
İade başvurunuz en geç 10 iş günü içerisinde işleme alınır. İade başvurunuz sonrası süreç ve işlemler konusunda sizinle iletişime geçilecektir.

Yurtdışı banka kartlarından ekstra ücret alınmakta mı?
Yurtdışı banka kartlarına yapılan satışlarda para birimi dönüşüm nedeni ile tutar farklılıkları oluşabilir. Ayrıca yurtdışındaki bankanın bu alışveriş için keseceği herhangi bir tutardan 365alisveris.com sorumlu tutulamaz.

Siparişim kaç gün içinde elime geçecek?
Siparişinizin en kısa sürede toplanması için azami gayret göstermekteyiz. Fakat bazı ürünlerin temini için uzun süre gerekebilmektedir. Böyle bir durum olursa size e-ileti ile bildirilecektir. Diğer taraftan, siparişlerin yaklaşık 1-3 iş günü içinde elinize geçmesi amaçlanmaktadır.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?
Siparişinizi Kullanıcı Menüsünden giriş yaptıktan sonra Siparişlerim linkine tıklayarak takip edebilirsiniz. Ayrıca siparişinizin durumu e-ileti adresinize bildirilecektir.

Siparişimi onayladıktan sonra vazgeçtim, nasıl iptal ettirebilirim?
Siparişinizi iptal etmek için bize "İletişim" bağlantısından mesaj gönderebilirsiniz. Siparişiniz eğer kargoya henüz verilmemişse iptal edilecek ve hesabınızdan çekilen para iade edilecektir. Eğer sipariş kargoya verildikten sonra iptal edilmek istenirse; yine bizimle bağlantıya geçilmeli ve ürün, kargo ücreti müşteriye ait olmak üzere tarafımıza gönderilmelidir. Eğer üründe hasar yoksa çekilen para hesabınıza geri ödenecektir.

Teslimat anında ve sonrasında herhangi bir bedel ödeyecek miyim?
Ürün ve kargo ücretini sitemizden ödemişseniz, teslimat anında, kargo firmasına herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Eğer kapıda ödeme seçeneği  ile sipariş verdiyseniz, sipariş tutarı, kargo ücreti ve 10.00 TL hizmet bedeli teslimat esnasında kargo görevlisine ödenecektir. 10.00 TL hizmet bedeli kapıda ödemelerde kargo şirketinin tahsil ettiği hizmet bedelidir.

Teslimat anında adreste kimse bulunamazsa ne olacak?
Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır. Bu formdaki bilgileri kullanarak siparişinizi en yakın kargo merkezinden teslim alabilirsiniz.

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişiyi değiştirebilir miyim?
Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.

Siparişimin içerisinde değişiklik yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim?
Siparişiniz onayladıktan sonra sipariş içeriğinde değişiklik yapılamamaktadır. Yeniden sipariş verebilirsiniz.

Sipariş verdikten sonra teslimat adresini değiştirebilir miyim?
Güvenlik nedeniyle belli sorular tarafınıza sorulduktan sonra eğer cevaplarınız doğruysa teslimat adresi değiştirilebilmektedir.

Teslimatta gecikme olduğunda ne yapmalıyım?
Siparişlerime tıklayıp sipariş durumunuzu kontrol ediniz. Eğer siparişinizin teslim edilmesi 1-3 iş günü dışındaysa, lütfen bizimle bağlantıya geçiniz.